MENTORING

W życiu jest wiele rzeczy ważnych, ale najważniejsze jest Twoje życie.

Prowadząc biznes mamy nieraz wrażenie, że nikt nas nie rozumie lub nie chcemy o wszystkim rozmawiać z osobami z naszego najbliższego grona. Wówczas potrzebny jest ktoś z zewnątrz – niezwiązany z nami i z naszymi zadaniami w sposób emocjonalny. Potrzebny jest mentor, powiernik, który rozumie biznes, ma duże doświadczenie i służy kreatywnym wsparciem. Ktoś, komu możesz zaufać.

Roman Kaniewski świadczy usługi w zakresie mentoringu, w ramach którego jego obecność będzie Cię wspierała podczas Twojej aktywności zawodowej. Nieważne jak wysoko jesteś na szczeblach kariery. Czy jesteś udziałowcem spółki kapitałowej, członkiem rady nadzorczej, członkiem zarządu lub właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej. Nie musisz uczyć się na własnych błędach.

Ważne, że czujesz potrzebę wsparcia, szczerej rozmowy z doświadczonym mentorem, który w sposób naturalny zmieni Twoje nawyki, emocje, sposób myślenia. Wsparcie to nie tylko wskazanie konkretnej drogi, to również inny punkt widzenia, spojrzenie z innej perspektywy, która potwierdzi Twoje przypuszczenia lub wyostrzy wcześniej niewidoczne aspekty działań. Nieważne, czy będziesz największy, ważne, że będziesz czuł satysfakcję z miejsca i czasu, w którym się znajdujesz.