Roman Kaniewski DORADCA PODATKOWY r.kaniewski@korf.pl

Nazywam się Roman Kaniewski i jestem profesjonalnym doradcą podatkowym (wpisanym na listę doradców podatkowych pod nr 11415), z ponad 25-letnim doświadczeniem, które zdobywałem w roli głównego księgowego, jak i właściciela kancelarii. Specjalizuję się w prawie podatkowym, prawie ubezpieczeń społecznych oraz prawie przedsiębiorców - od kilkunastu lat świadcząc usługi doradcze na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych.

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Przez wiele lat pełniłem funkcję dyrektora finansowego odpowiadającego za wszystkie kwestie finansowo-księgowe w zarządzanych podmiotach. Świadczyłem usługi Private Clients - w zakresie planowania i strategii podatkowych, doradztwa dotyczącego planowania przepływów finansowych, budżetowania portfela, modelowania finansowego, a także prowadziłem działania w obszarze wspierania decyzyjnego zarządów, działów księgowych oraz finansowych.

Wieloletnia kariera zawodowa pozwoliła zdobyć olbrzymie doświadczenie gospodarcze, które umożliwia mi sprawne poruszanie się w szeroko pojętym biznesie.